Відеоогляд

Відеоогляд

Вам подобається космос і все, що з ним пов'язано? Пазл від компанії PuzzleUp із зображенням планети Марс стане прекрасним вибором саме для вас. Високоякісна березова фанера в тандемі з інноваційною технологією нанесення зображення – все це включає в себе головоломка PuzzleUp. Чудовий подарунок на будь-яке свято, який не залишить байдужим навіть найбільш вибагливих інтелектуальних гурманів. Після складання пазла ви не захочете класти його назад у коробку, адже картинка настільки деталізована і реалістична, що впишеться у будь-який дизайн кімнати у вигляді картини. Наша компанія також сховала невеликий презент у кожному пазлі, який можливо отримати лише після складання картинки.

Характеристики

Рівень складності Легкий: Діаметр 30см Деталей – 167 Середній час збирання – 2-4 години Середній: Діаметр 40см Деталей 388 Середній час збирання 5-8 годин Складний: Діаметр 50см Деталей 455 Середній час збирання 9-15 годин *Дерев'яна коробочка під тематику пазлів: Космос, Пам'ятки, Природа, Творчість.

Персоналізація

Індивідуально для кожного ми створимо унікальний пазл із зображенням, яке ви надасте. Це може бути сімейна фотографія, пам'ятні моменти і багато іншого. Завантажте ваше зображення – і ми створимо шедевр саме для вас!

Терміни виготовлення

Термін виготовлення: 1-3 робочі днів, якщо товару немає в наявності * У святкові дні терміни виготовлення можуть бути збільшені. 

Доставка

- Доставка по Україні

 Термін доставки 1-2 робочі  днів 


*Доставка здійснюється за рахунок покупця.

*Комісія Нової пошти 2% і 20 грн за пересилання грошей.

*Після 6 днів очікування посилка повертається до відправника.


- Доставка по світу

альтернативный текст

Термін: 3-4 робочі днів


Термін: 10-12 робочих днів


Термін: 10-14 робочих днів


Розрахувати приблизну вартість митного збору, можна за допомогою калькулятора.


*Доставка здійснюється за рахунок покупця.

*Деталі про терміни і вартість доставки уточнюйте у менеджерів.

Оплата

- Оплата картою

   

   

- Післяплата   При отриманні на відділенні Нової пошти

(По передоплаті на карту 150 грн)

Пазл "Марс"

  • Модель: ESPMA
  • 490.00грн.
Разом з цим купують